Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wiozący Jarosława Kaczyńskiego do Lublina jechał 140 km/h

Utworzony przez obiektywny, 11 czerwca 2010 r. o 08:33
do wszystkich DURNYCH PEŁOWCÓW www.tvn24.pl/12690,1577609,0,1,komorowski-pedzil-140-kmh-po-warszawie,wiadomosc.html . I ZAMKNIJCIE RAZ NA ZAWSZEZ DURNE GĘBY BO WASZEGO BEŁKOTU NIE DA SIE CZYTAĆ. I TO NEWS Z TVN24 CHYBA DLA WAS WIARYGODNY BO TO JEDYNA WIARYGODNA STACJA (ALBO WPISZCIE W GOOGLE KOMOROWSKI 140 )!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 11 czerwca 2010 r. o 10:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pirat napisał:
to nie pierwszy raz, jak padalce z pisu łamią prawo narażając postronnych ludzi na utratę zdrowia i życia w imię swoich zasranych interesów.
Od jutra zacznę pytać padalców łamiących prawo, czy są z PIS-u, czy PO..Aż jestem ciekaw wyniku sondy.. A Ty, chłopcze, weź się za książki. Dyskusje na poważne tematy zostaw mądrzejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie naszego guru. Przecież on nie ma prawa jazdy i nie zna się na przepisach drogowych a także nie ma pojęcia ile można gnać ! My go kochamy za jego infantylność, ukochanie swojej mamusi i kota. Tylko brać przykład z naszego idola a nie szpiegować na każdym kroku. Chcecie żeby się zestresował i obraził na nasz region i więcej nie przyjechał ? No chcecie tego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~prymityw~ Dzisiaj, 09:14 Wpis #13 Goście A w Bąblowie pod remizją Mietek Pijak wyrżnął orła i puścił pawia, aż mu gile nosem poleciały. Zbliżony ciężar gatunkowy "newsa" Nie dziw się. Dziennikowe dziennikarzyny za złotówkę pogonią kozę do Pacanowa...Taka to sprostytuowana profesja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk napisał:
Co się czepiacie naszego guru. Przecież on nie ma prawa jazdy i nie zna się na przepisach drogowych a także nie ma pojęcia ile można gnać ! My go kochamy za jego infantylność, ukochanie swojej mamusi i kota. Tylko brać przykład z naszego idola a nie szpiegować na każdym kroku. Chcecie żeby się zestresował i obraził na nasz region i więcej nie przyjechał ? No chcecie tego ?
CHCEMY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo w tym artykule są wypisane bzdury albo Policja bardzo łagodnie po traktowała kierowcę Jarka. Podwójna ciągła to 6 pkt; 140 km/h (przekroczenie o 50 km/h) to 10 pkt; o wysokości mandatu nie wspomnę bo osobiście za przekroczenie o 50 km/h po bardzo długich negocjacjach dostałem 400,00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski buduje korposocjalizm. Na którym stracimy jak naród. Kaczyński twierdzi, że chce budować socjalizm. Po cichu buduje kapitalizm. Więc nie potrafię mu zaufać. Poza tym - za dużo wpadek. Może potrzebujemy szaleńca? Tylko konserwatywnego? Miałem głosować na Jarka, zagłosuję na Korwina-Mikke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Beret' date='11.06.2010, 08:46:19' post='301242'] Ufff.... siedział spokojnie i czytał gazetę. A mógł zabić. [/quote A mohery mówią ze Jarek chodzi po wodzie !!! Jarek Mesjaszem ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
do wszystkich DURNYCH PEŁOWCÓW www.tvn24.pl/12690,1577609,0,1,komorowski-pedzil-140-kmh-po-warszawie,wiadomosc.html . I ZAMKNIJCIE RAZ NA ZAWSZEZ DURNE GĘBY BO WASZEGO BEŁKOTU NIE DA SIE CZYTAĆ. I TO NEWS Z TVN24 CHYBA DLA WAS WIARYGODNY BO TO JEDYNA WIARYGODNA STACJA (ALBO WPISZCIE W GOOGLE KOMOROWSKI 140 )!!!!!!!!!!!!
Chłopie, wyluzuj bo ci zwieracze popuszczają z wrażenia. Durny to sam jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KOMOROWSKIEGO PO WARSZAWIE JECHAŁ 160 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JKM jechał 161km/h i zawstydził Komorowskiego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacił bo zawinił ....tak funkcjonuje PiS ....kierowca Komorowskiego jechał po Warszawie 160 km/h i nie zapłacił PO znajomości nic bo tak funkcjonuje Platforma Obywatelska. WYBIERAJ POLAKU .....PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ czy SPRAWIEDLIWOŚĆ "PĘDZĄCEGO KRÓLIKA".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie słowami wielkiego POlaka, godnego pochówku na wawelu: cyt. LEcha Kaczyński : ,,spieprzaj dziadu'' !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A JKM jechał 161km/h i zawstydził Komorowskiego:)
Możesz mi wytłumaczyć dlaczego piszesz "JKM"?? Na razie "rozszywrowałem tylko "dżej kej". A co znaczy "M"??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowi "baronowie" mają swoje prawa.A ten może zostanie "królem" przy ludzkiej pomocy.Bo Bóg już dawno nie miesza się w sprawy polskie.I on nie dał rady by w Polsce były namiastki sensowności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Modlę się codziennie za młode pokolenie aby w "świecie" znalazło swoją ojczyznę, bo na tę praojców nie ma już co liczyć!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Hmm..." Przepraszam... w temacie wyborów i popularnych ostatnio fanów Janusza Korwina Mikke myślałem że każdy zna skrót JKM od jego imienia i nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że niektórzy mało co nie dostali zawału tak im ciśnienie skoczyło. A wszystko z winy jednego kurdupla i jego szofera szkoda że w was nie wywołuje podobnych emocji sytuacja w której trzeba komuś pomóc np. staruszce na ulicy lub żebrakowi. Jakie społeczeństwo taki Kraj i nie miejcie do nikogo pretensji tylko zacznijcie od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
do wszystkich DURNYCH PEŁOWCÓW www.tvn24.pl/12690,1577609,0,1,komorowski-pedzil-140-kmh-po-warszawie,wiadomosc.html . I ZAMKNIJCIE RAZ NA ZAWSZEZ DURNE GĘBY BO WASZEGO BEŁKOTU NIE DA SIE CZYTAĆ. I TO NEWS Z TVN24 CHYBA DLA WAS WIARYGODNY BO TO JEDYNA WIARYGODNA STACJA (ALBO WPISZCIE W GOOGLE KOMOROWSKI 140 )!!!!!!!!!!!!
Ja proponuję wpisać w GOOGLE kaczyński gejem !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieszył się na spotkanie w sadzie w Płouszowicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są równi i równiejsi...podejrzewam że dozwolone było 90km/h - czyli 50 km/h za dużo.... ja za przekroczenie o 26km/h dostałam 6 pkt i 200 zł.......cztery lata temu, i nie wyprzedzałam tylko jechałam po swoim pasie a policja w nieoznakowanym jechała za mną, zwolniłam żeby mnie wyprzedzili bo może siadłam na ambicji że ich wcześniej baba wyprzedziła, ale nie, więc myślałam że za mną ktoś jedzie a nie wiedziałam że to policja więc ze strachu przycisnęłam pedał gazu i o..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...